Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

Объявление

Холиварка празднует День Чтеца!
Ознакомиться с праздничными чтениями можно в соответствующем разделе

#1 2024-01-24 12:36:54

Анон

Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Давно хотіла завести бб, але боялась потрапити в тему обговорення  :please:
Сьогодні подумала, що кому я нафіг потрібна і все ж таки зареєструвала новий аккаунт спеціально для бб.

Тут буде про життя в Німеччині, побут, роботу, хоббі. Мало чого цікавого  =D

#2 2024-01-24 13:26:57

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

До понеділка забастовка машиністів, а для мене це шанс працювати з дому. Не треба вставати так рано і можна поспати на перерві. Тільки у пʼятницю треба їхати в місто на термін до дерматолога. Нарешті позбудусь їбучої екземи за вухами і на голові. Чекала на той термін 4 місяці  :smoke:

#3 2024-01-24 13:47:58

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Поки я не можу редагувати повідомлення, буду спамити постами) в мене трошки синдром Шоен, інколи забуваю написати все, що хочу  =D

Так от. У лютому треба завести трекер звичок і записувати безалкогольні дні. А то шось я розійшлась. Хоча, останнім часом не дуже хочеться вживати, все ж таки краще, коли досягнення можна проаналізувати.
Думала ще туди вписати дні без цигарок, але це буде вже занадто  =D поки що не збираюсь кидати палит.

Якщо хтось це читає - ви ведете трекери?

#4 2024-01-24 17:28:55

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Так, я вчора Шизу навiть рекомендувала - I Am Sober! Пробач, не знаю, чи є українська (i за помилки пробач, будь ласочка, нечасто спiлкуюся українською!)

#5 2024-01-25 00:48:16

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Анон пишет:

Так, я вчора Шизу навiть рекомендувала - I Am Sober! Пробач, не знаю, чи є українська (i за помилки пробач, будь ласочка, нечасто спiлкуюся українською!)

Дякую за рек)) я пареродрочер, більше шансів, що буду відстежувати щось, якщо буду ставити хрестики маркером у гарному блокнотику  =D ну і тим більше, я не збираюсь прямо таки кидати пити, просто робити це не так часто)

Та все норм, я сама пишу тут українською, бо більше нема де :/

#6 2024-01-25 00:52:19

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Анон пишет:

ну і тим більше, я не збираюсь прямо таки кидати пити, просто робити це не так часто)

Нехай тобі усе здасться! Підписалася  :heart:

#7 2024-01-25 00:57:11

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Анон, я тебя читаю, потому что мне нравится, когда украиноязычные аноны пишут по-украински :heart: А ты милый!
Про трекеры вряд ли посоветую что полезное,

Скрытый текст

#8 2024-02-11 00:05:41

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Ого, дякую всім, не думала, що будуть коментарі)
Треба буде частіше писати))

#9 2024-02-11 02:29:42

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

анон, молю, это реалтно откуда-то фраза про краденый кипарис? А то я чет ужасно заорал, прочтя )
про жизнь в Немачкой пиши обязательно, очень интересно :)

#10 2024-02-11 04:01:21

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Анон пишет:

Якщо хтось це читає - ви ведете трекери?

намагаюся((

#11 2024-02-11 06:27:49

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Я тут хворіла довго, давно такого не було. Тепер вперше за три тижні був урок вокалу. Я вже давно зрозуміла, що найкраще я співаю тоді, коли у організму стрес. Похмілля, легка застуда, не виспалась. Бо коли все добре, то розслабляюся. Звичайно, я не співаю, коли застуджена. Але сьогодні застуда трохи відчувалась.
Тепер питання, чи робити собі такий стрес (похмілля, наприклад  :evil: ) перед виступом, чи краще не треба) бо на сцені може трапитись взагалі що завгодно.

#12 2024-02-11 06:29:17

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Анон пишет:

анон, молю, это реалтно откуда-то фраза про краденый кипарис? А то я чет ужасно заорал, прочтя )
про жизнь в Немачкой пиши обязательно, очень интересно :)

Не знаю, я картинку (которая у меня на аве) увидела и мне прям понравилось)

#13 2024-02-12 15:54:48

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

У нас на репетеційній базі комунізм. Крім нас там ще декілька гуртів, хтось приходить і йде, залишає речі. Ми постійно знаходимо якісь кабелі, педалі, які валяються будь де і ніхто не знає, кому вони належать.
Якось ми знайшли ефекти для вокалу. Я цю штуку хотіла вже дуже давно, але вона коштує під 300 євро. Спитали у інших хлопців, чиє це, ніхто не знає. Ну, значить, буде моє на репетиціях і виступах)) принаймні поки не знайдеться власник.

#14 2024-02-12 23:10:57

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

а в якому стилі ти співаєш, аноне?

укрблоги на холіварці - це завжди  :heart:

#15 2024-02-13 11:26:31

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Анон пишет:

а в якому стилі ти співаєш, аноне?

укрблоги на холіварці - це завжди  :heart:

Дякую) ми робимо progressive rock)

#16 2024-02-13 23:25:53

Анон

Re: Якась скотина вкрала кипарис [українська] [дибр] [comments: ok]

Мені дуже подобається, як в Німеччині святкують дні народження. Влаштовують вечірку, кличуть не тільки друзів, а і друзів друзів, знайомих, майже знайомих і «отого пацана, з яким я одного разу бухнув в барі». Подарунків ніхто не несе, максимум пляшку вина або цукерки. Зате всі приносять випивку і снеки собі і іншим. Та і це не обов’язково, бо іменинник все одно затарюється якимось пивом. Якщо тільки хочеш щось особливе для себе, або безалкогольне.

Щось дарувати (або отримувати подарунки) - це просто фрустрація для мене, у мене в родині ніколи не було таких традицій, навіть в дитинстві. День народження я проводила в потязі дорогою на море (ех, Скадовськ, я сумую за тобою  :sadcat: ).

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума