Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

#51 2023-11-09 04:46:12

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Міджорні, трохи елементарної логіки і трохи фотошопу!) Можу розказати про те, як писати промпт

Прикол. Але ж ні, я хочу сам малювати, щоб було не гірше

#52 2023-11-09 14:18:10

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Але ж ні, я хочу сам малювати, щоб було не гірше

О, цьому я тільки вчуся! Бо акварель/ гуаш довгий час була не моя чашка чаю, в основному малюю в цифрі, ще акрил туди-сюди. Допомагає оце
https://www.youtube.com/@tugcedumlupinar

Отредактировано (2023-11-09 14:21:59)

#53 2023-11-09 14:26:12

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сьогодні сонячно.

Wl3caXn.jpg

А я іду вгадайте кудиии? До магазину, шукати подарунок онучку в ТС!

#54 2023-11-09 22:38:41

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Топ моїх улюблених сучасних українських художників
Олекса Манн
TSh4rkP.jpg
https://www.facebook.com/olexa.mann

Скрытый текст

#55 2023-11-10 21:47:37

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сусідка прийшла побалакати. Принесла пиво. Так я ніколи не похудію. Але завтра велике свято, сам пан Єзус повелів випити!

От до речі, про сусідів. Коли я тільки заселялася і робила ремонт, вони трохи напружилися. Перед тим в квартирі жила пара, яка весь час пила і сварилася. А тут іноземці, тривожно. Але коли закінчився ремонт в залі, я повісила на двері запрошення в гості. Написала щось на кшталт "шановне панство, просимо вас у суботу завітати на знайомство".

На той час я ще по-польськи майже не розмовляла. Але майже всі сусіди старші люди, тому розуміли українську чи російську. Це була  жвава мовна каша з бурхливою жестикуляцією. Потім я влаштувала дні борщу, вареників, релакс-малювання... У відповідь мені  розказують, де є знижки в магазинах, допомагають знайти зручнішу роботу, носять всякі смаколики. Пані, котра сьогодні прийшла з пивом, попросила дозволу вважати мене сестрою. Бляха, це нереально мило, звичайно ж, згодна! Поплакали, обнялися, поцілувалися, словом, в горі і в радості, в здоров'ї та хворобі, все таке.

А що в цій історії найцікавіше - то те, що я глибокий інтроверт XD

xq6kMqw.jpg

Отредактировано (2023-11-10 21:48:50)

#56 2023-11-11 15:37:37

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

В День Неподлеглості Польщі я:

вдарилася мізинцем об ліжко (hahaha, classic);
порізала палець;
уєбалася (інакше не скажеш) головою у дверцята шафки.

Очевидно, всесвіт вирішив мені повідомити, що неподлеглості без болю не буває. Але ми - і українці, і поляки, - це дуже добре знаємо.

xymmOAD.jpg

#57 2023-11-11 16:16:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Публікація довоєнна, але все ще актуальна.

Мені подобаються форми патріотизму, які виникають завдяки викликам: я патріот, що я можу з цим зробити? Що я можу привнести в розвиток Польщі, що означає бути патріотом у моєму ставленні до кліматичної катастрофи й енергетичної трансформації, соціальної нерівности або традиційних і цифрових медіа? Це виклики, а не постійне зациклення на поділах на союзників і ворогів. Саме ці проблеми насправді сьогодні визначають незалежність, а не спогади про сторічну давнину чи боротьба з уявними загрозами під приводом «моральної революції».

Саме зосередженням на теперішньому й майбутньому ми повинні керуватися в зовнішніх відносинах. Візьмімо приклад України. Коли ми зациклюємося на минулих кривдах, які завдали їм, а вони нам, а патріотизм вкорінюємо лише в історії, то втрачаємо з поля зору те, що це величезна країна, сусід із ключовим геополітичним і економічним значенням. У нас стільки спільних справ, інтересів, культура... А на когнітивній карті поляків Україна досі функціонує у світлі історії, і це просто неймовірно, беручи до уваги великий обмін людьми між нами, що об’єднує нас.

https://novapolshcha.pl/article/den-nez … suchasnist

Отредактировано (2023-11-11 16:17:27)

#58 2023-11-13 00:27:44

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Куди піти в Польщі, якщо вас послали до дупи? До Вроцлавського ботсаду!

В цю дупу можна навіть руку засунути. І зробити фото. Так, у мене теж таке фото є, що я, краща від інших? XD

GDEVEAh.jpg

aIfL0Bf.jpg

#59 2023-11-13 00:41:52

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Дупа - це приємно, але от я застудилася після рейдів по дупам і не піду на роботу. Гаряча женщіна - 37,9. А оскільки у мене умова злецення, то ці дні (бгг) не оплачуються. Треба шукати нову, на умову о праце.

KqxKheL.jpg

Вроцлавські краснолюдки роблять кращим навіть найтупіше диброве ниттяXD

#60 2023-11-13 00:45:31

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Здароўя табе, анончык  :heart:

#61 2023-11-13 00:51:57

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Здароўя табе, анончык

Дякую, анончику. Гарного нам тижня, і нехай подохнуть молі з тарганами!

#62 2023-11-13 15:41:46

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сьогодні лежу вдома, тому можу бути занадто писучою. Котики працюють, додовбувати їх своїм цивільним ниттям не випадає.
Кашляла, погано спала, голова болить. А на вулиці сонечко, як би було чудово погуляти після роботи(

Лежу риюся в старих теках в ноуті. Знайшла ААААА свій перший малюнок в фотошопі, коли ще не розуміла, як це працює АААА.

4dUU4x4.jpg

Не те щоб я зараз художник, скоріше криворукий швидкопензлик, але дивлюся на цей малюнок і плачу від розчуленняXD

#63 2023-11-13 16:24:29

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сергій Чирков
*   *   *
Ні утекти.
Ні закричати.
Колодязь від снаряду вглиб.
– Це кров моя, – сказала мати,
вронивши у калюжу хліб.
Хатина – біла,
вишня – біла,
а неня спатоньки лягла.
Скоринка враз почервоніла,
напившись крові і тепла,
розм'якла.
Розділили з братом.
– Це тіло, дітоньки, моє...
"Сім'я вечеря коло хати,
вечірня зіронька встає".
13-14.04. 2022

#64 2023-11-13 18:37:05

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

А це останнє, на #UkrainianHalloween. Для натхнення їздили в ліс, знайшли чудове місце з вивернутими пнями і нафоткали референсів)

TdKJU3M.jpg

#65 2023-11-13 18:59:46

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

А це останнє, на #UkrainianHalloween

Це ти малював?

#66 2023-11-13 19:21:23

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Це ти малював?

Ми з співавторкою, загальний логін вказаний на малюнку. Я роблю композицію і колористичну базу, вона додає дрібні деталі і обробку.

#67 2023-11-13 21:52:56

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Намагаюсь (хоч і не люблю) дивитись кіно, оскільки оновлень улюблених подкастів немає, а під час малювання звикла щось слухати. Дивлюсь "Далекі мандрівники", Вень Кесін неймовірно подобається, але й бісить. Втім, я ще той Хіромаса, тож логічноXD

oUXdsHl.jpg gXRxnLO.jpg

#68 2023-11-13 22:43:30

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

. Я роблю композицію і колористичну базу, вона додає дрібні деталі і обробку

Неймовірно!
:heart:

#69 2023-11-14 02:29:42

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Неймовірно!

Дякую, анончику. Тихої ночі!

#70 2023-11-14 15:56:30

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Пишу найкращій подрузі позавчора: "Ти як?"
Отримую відповідь сьогодні: "Норм. А ти?".
Не маю сьогодні ресурсу відповідати на таке токсичне втручання у мій особистий простір! Завтра відпишуXD

dWDOYws.jpg

#71 2023-11-14 16:05:44

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

ЛГБТ-магазин заблокували. А от просто так. Співавторка каже, що через це проходить багато нових магазинів на Етсі. Подала рекламацію. Порушень правил немає, щиро сподіваюся, що розблокують kurwakurwakurwakurwakurwa. Реготала від деяких питань. Наприклад - "Як зміниться ваша поведінка після розблокування?". Ну, сука, напевне, я викладатиму більше сетів малюнків?

Вибачте, але в мене палає з силою півсотні півтисяч сонць!  :bull:

А от яких красунь ці поєбані пердоліки заблокували

JBcjx51.jpg

Отредактировано (2023-11-14 16:05:57)

#72 2023-11-14 16:15:27

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Хай все виправиться на краще, анончику!

Анон пишет:

А от яких красунь

Дійсно дуууже гарні :love:

#73 2023-11-15 16:29:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Хай все виправиться на краще, анончику!

Дякую! Чекаю, що мені скажуть добрі людиXD

#74 2023-11-15 16:48:45

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

через це проходить багато нових магазинів на Етсі

співчуваю, анончику, вони взагалі там йобу дали. Мене блоканули за одиничну покупку, курви. Може, стосовно України у них йобнуте ставлення, а? Якщо щось дізнаюся, напишу тобі.

Дівчатка класні)))

#75 2023-11-15 17:03:23

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Щось відбувається, але все тече через мене, не залишаючи слідів. Життя поставлене на паузу. Я просто чекаю. Котики живі. Україна жива. Котики - то мій син (Харківщина) і колишній коханець (Херсонщина). З коханцем ми вже давно не разом, але залишилися добрими друзями. Тим більше, його зараз нікому чекати. Батьки померли ще до війни, з дружиною розійшовся, дітей не було. Мені не важко кидати йому мемасики, а йому трохи тепліше.

У сина скоро день народження, і він каже - мамо, в мене все є, нічого не купуй. Але я знаю, якими темпами вони з хлопцями п'ють каву, тому купила 5 кілограмових пачок різних сортів. Додам пару зірок-світильників з Ікеї для настрою та десяток мегашоколадок Мілка з різними начинками - квадратіш, практіш, гут.

Я завжди пекла чи замовляла йому торт на день народження. Навіть коли він був в армії. Тоді я замовила розкішний торт на весь підрозділ - у вигляді земної орбіти з Місяцем. На перший воєнний ДН прислала 20 кг цукерок - знову ж таки, на всіх. І листівки. Ми зробили для підрозділу унікальні новорічні листівки, вони були щасливі, роздарювали їх як сувеніри.

Коли син скаже, що повертається, я поскачу до магазинів. Куплю все в його улюблених кольорах - м'який сірий килим, чорну постільну білизну і рушники, сріблясто-сіре покривало на ліжко. Куплю 10 або й більше сортів сиру. Приготую його улюблені пельмені. І не чіпатиму його цілий місяць - нехай тупить в свій ноутбук, спить і їсть. Знати, що і моя країна, і моя дитина в безпеці, - цього достатньо, щоб знову почати жити.

TFZqdgk.jpg

Отредактировано (2023-11-15 21:29:32)

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума