Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

Объявление

Холиварка празднует День Чтеца!
Ознакомиться с праздничными чтениями можно в соответствующем разделе

#1 2023-10-19 19:39:51

Анон

Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Український анон з Польщі. Чекаю рідних з війни. Працюю, вчусь, пишу, малюю від руки, в цифрі та в ШІ, потихеньку громаджу свій етсі-магазинчик.

Коментарям - так. Ваті - ні. Невсьотакадназначна - ні.

eqXcxTJ.jpg

Отредактировано (2023-11-04 01:28:21)

#2 2023-10-19 20:03:46

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Чекаю рідних з війни

Хай повернуться з перемогою, живі та здорові. А тобі наснаги і щоб все склалося.

#3 2023-10-19 20:19:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Перший повністю похмурий день за більш ніж півроку. Почуваюся жирним сонним бабаком. Сьогодні були вільні, могли поспати подовше. Але, як навмисне, почали ходити всякі добрі люди. Два рази по десятій прийшла сусідка, дуже мила пані, але, курва, не тоді, коли я заснула о 5 ранку! Але окей, за бочек та огірки я все прощуXD Взагалі, з сусідами у нас стосунки досить цікаві, колись розповім.

Далі прийшов пан коминяж, себто сажотрус. У нас в будинку дехто ще гріється вугіллям, але навіть там, де автономка (як у нас), треба щороку перевіряти вентиляцію. Відкриваю, а він... в циліндрі! Ііі... фото нема, бо я була сонна і нещадно тупила. Втім, як завждиXD

Зараз темно, тихо, лежу під ковдрою, читаю.
mood:
zlRtBjn.jpg

Отредактировано (2023-10-19 21:23:19)

#4 2023-10-19 20:23:32

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Хай повернуться з перемогою, живі та здорові

Дякую, анончику. Поки що політ нормальний) Тобі також сил, тепла і безпеки.

#5 2023-10-20 01:23:15

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

О, польських анонів стає все більше!

#6 2023-10-20 04:59:18

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

польських анонів стає все більше!

Разом нас багато!) Мене на ідею безблога Таємний Санта надихнув, як не дивно. Може, десь тут на бблогах будуть мої дідовнуки.

#7 2023-10-20 16:25:28

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Місяць тому почула теорію, що прислів’я "вискочив як Пилип з конопель" (польське wyrwał sie jak filip z konopi) мовить про звичайного зайця. Нібито слово "філіп" (заєць) відоме деяким говіркам польскої/української/білоруської мов. Образно, так і уявляєш собі переляканого очманілого зайчика (хоча заєць - це велика небезпечна звірюка, я бачила!).

У 1708 р. ксьондз Бенедикт Хмельовський в енциклопедичній праці «Нові Афіни» навів іншу легенду про походження цього виразу. В ній ішлося про якогось шляхтича Filipa з селища Konopi. Під час важливого засідання сейму той задрімав, а потім, прокинувшись, недоречно втрутився до дебатів, чим викликав загальний сміх.

Насправді ж

спойлер

Кому цікаво, тут більше http://kulturamovy.univ.kiev.ua/KM/pdfs … -47-26.pdf

Сподобалося, як білоруси кажуть "выскачыў як шляхціц з канапель". А в Україні - "вискочив, як голий козак з маку"XD

О, знайшла у себе зайцяXD

3Qkj25N.jpg

Отредактировано (2023-10-20 16:26:53)

#8 2023-10-22 14:21:43

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Вчора попрощалися з фонтанами до весни.
https://fb.watch/nQLHnyvGjQ/
*відео не моє, cвоє вставляти не хочу
Кинула моїм збройним котикам і такому ж брату подруги. Поплакала. Фіалка не розцвіла, знову наєбали.
Фото дня

JO87Rmt.jpg

#9 2023-10-23 17:33:42

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Черговий панічний напад гамую тим, що добираю манікюр на п’ятницю (хоча мала би робити конспект до поліцеалки, але ніт). Пощастило знайти чудову манікюрницю, дівчину з Білорусі, яка виїхала до Польщі з чоловіком у 2020 році, як тільки його випустили з-під арешту. Словом, ми знаходимо спільну мову. А ще вона класна майстриня, уважна та акуратна. А ще у неї дві собаки - товстенька бігляка та хортоподібна вулична адоптована, і після манікюру я ще хвилин 10 їх чухаю та нахвалюю)

mood:
teDGIkj.jpg

#10 2023-10-26 23:40:14

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Ніт, я не піду на касу. Бо тупенька і не люблю спілкування з великими масами люду. Мені ок тихенько викладати товар і вчитися на адміністратора, який працюватиме з бамажками, курва!

Так, я лапчата качечка, і мені не соромно. Кря.

NmpHpT0.jpg

#11 2023-10-29 14:45:22

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

2 пари в поліцеалці вів голова Щецинського відділення профспілок Солідарності, це неймовірно цікаво! Власне, він розповідав про історію профспілкового руху, а не про те, що нам напряму потрібно за фахом, але мені сподобалось)

Другі дві пари вела пані, яка працює в поліції у відділі (чи як там, поки ще забуваю) неповнолітніх. На початку говорили про цивільні порушення/позови. Історія з практики - до школи для дітей з особливими потребами прийшов 9-літній хлопчик, який добре вчився, але не міг контролювати напади гніву. Просто за секунду шалів, міг вибити іншій дитині зуб, вдарити вчительку, розтрощити якесь там приладдя. Мати казала - я хочу, щоб син соціалізувався, ліки це хімія і взагалі зло, і шо ви мені зробите. Батьки прийшли до нашої викладачки, вона порадила подати цивільні позови з вимогою компенсації збитків. Після цього мати таки забрала хлопця зі школи і почала лікування.

Відволікшись від теми, ще розповідала (далі може бути тригер, педофілія)

Скрытый текст

. При цьому прокурор хотіла повернути дитину батькам, бо ж сім'я це швітоє! Але все ок (наскільки можливо), батьків судять, дитина зараз лікується, потім буде адоптована.

Зустріч посткросерів була дуже лампова. В приміщенні коло філателістичної виставки було десь з десяток столів, і ми їх зайняли повністю. Десь 5-6 посткросерів вже впізнаю, бачился в Сопоті і Варшаві. Всі раділи, що нові польські марки з повітряними кулями, а не з ксьондзами і не з папою римськимXD Давай, Польщо, ти можеш, я в тебе вірю!

Котики живі і здорові, все добре :heart:

28iLf9d.jpg

Отредактировано (2023-10-29 14:47:10)

#12 2023-10-30 17:56:36

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Читаю чат оседла і дуже радію, що люди не відмовляються від розваг на Геловін. Бо, на мою думку, церква казиться мало не більше, ніж торік. Більше того, деякі батьки ходитимуть разом з дітьми, щоб прогулянки були безпечні. А двері будинків, де живуть люди, готові дати малечі цукерок, цього року позначатимемо гарбузиком або павутинкою)

Йшла з роботи повз 4 вікон, перші три великий офис, працівники зосереджено стукають по клавішах. 4 вікно - явно кабінет директора, пан сидить спиною до вікна, на моніторі четверта діаблаXD

oFYZEXW.jpg

#13 2023-10-31 21:22:52

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Як вирішують питання Геловіну ліниві люди (я)? Виставляють в огрудку цукерки)

Дощ закінчився, діти бігають в ріжках та чорних плащах, я лежу в теплі, малюю, котики живі.

fY4pxGO.jpg

Отредактировано (2023-10-31 21:23:08)

#14 2023-11-01 22:08:19

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Ходили на цвинтар, де похований друг-поляк, один з найкращих людей, якого я знала.

Море людей, море вогнів у темряві. Неначе небо спустилося на землю і тріпоче сяючими крильцями душ.

wha1hUw.jpg

#15 2023-11-01 23:09:56

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Хей, аноне) Ще один укроанон у Польщі маше лапою)

#16 2023-11-02 03:43:38

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Ще один укроанон у Польщі маше лапою)

Привіт) Як ти? Як вихідний?

#17 2023-11-02 03:48:44

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Як вихідний

у мене його не було, я ішачив))) Але дякую за турботу!

Отредактировано (2023-11-02 03:51:38)

#18 2023-11-02 16:36:14

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

у мене його не було, я ішачив)

Ти не ішак, ти безсмертний поні, так красивіше! Тобто ти поняшив, а не ішачив)

Отредактировано (2023-11-02 17:15:38)

#19 2023-11-02 20:15:59

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Трохи захвату чужим життям. Знайшла на фейсбуку магічну польську пані, яка живе десь в лісі і збирає гриби) Покажу одне її фото

MRX1DLx.jpg

https://www.facebook.com/EwaaSan/

#20 2023-11-04 01:44:31

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Довго думала, робити окремий магазин для давно омріяної ЛГБТ-тематики, чи все складати в один. Вирішла зробити окремий, щоб люди в пошуках своєї теми не вимушені були переглядати тони непотрібного контенту. Отож, маю новий кліпарт з хлопцями, дівчата будуть наступного тижня!

https://www.etsy.com/listing/1602833031 … -christmas

Здається, милі вийшли, усміхнені, позитивні. З закупами, вуличною їжею та обнімашками в снігу.

4HUps3l.jpg

На майбутнє: поцікавитись, яких тематик не вистачає ком'юніті.

Отредактировано (2023-11-04 01:44:59)

#21 2023-11-04 01:51:24

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Ти не ішак, ти безсмертний поні, так красивіше! Тобто ти поняшив, а не ішачив)

анон  :heart:

Анон пишет:

Здається, милі вийшли, усміхнені, позитивні.

тааак, дуже милі)

#22 2023-11-04 02:53:59

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

анон

:friends:  :rainbow:

Анон пишет:

тааак, дуже милі)

Дякую! Дуже хочеться позитиву, хоча б для намальованих людей)

#23 2023-11-04 16:57:00

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Прийшла сусідка, принесла нову квіточку. Нормальний середноьостатистичний день XD

F4TT0zR.jpg

Bi0tIvt.jpg

Скоро треба буде дещо пересадити. Хочу ще жовтий і рудий гімнокальціум, в грудні будуть тарги рослин, хочу піти.

А ще в грудні буде Зооекзотика! Хочу павука! Про павуків потім напишу багато і під катом XD

#24 2023-11-05 18:12:39

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

7 ранку, неділонька свята куррва.
Ніхто:
Сусідка: Хеей, де там мої дівушкі, збирайтеся на гриби!
Ми: Такий шлях :casper:

jpG9MyO.jpg

Скрытый текст

далі буде)

Отредактировано (2023-11-05 18:14:10)

#25 2023-11-05 20:20:18

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Здається, милі вийшли, усміхнені, позитивні.

Якія прыгожыя персанажы ))
Я беларускі анон з Беларусі, буду з задавальненнм чытаць, бо па-украінску ўсё разумею.
І фоткі ўсе файныя. Але ў малюнак я прама закахалася )) :heart:

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума