Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

Объявление

Холиварка празднует День Чтеца!
Ознакомиться с праздничными чтениями можно в соответствующем разделе

#276 2024-04-08 18:11:28

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Класний євробаченець!

https://www.youtube.com/watch?v=kmg8EAD-Kjw

#277 2024-04-09 16:18:40

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Скандинавська ходьба - це пиздець, плечі відвалюються, ноги гудять. У четвер знову піду! Здається, допомагає, навіть якщо не схудну, то матиму принаймні трохи здоровішу зозулечку. Бо моя вже видрала собі майже все пір'я і шукала, де той вирій. Ходили з Анею над Одрою, вгадайте кого бачили. Так, курвабобр! Фото зробити не встигла, але ж дуже бидлє!

Той самий лисий фікус випустив нові листочки, житиме.

q263VbL.jpg

#278 2024-04-09 23:41:42

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сука, сподіваюся, всі, хто вирішив, що демобілізації не буде, здохуть в муках.
Одразу після рашні.

#279 2024-04-13 23:25:18

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Ізраїль, тримайтеся. Перемоги!

#280 2024-04-14 12:12:21

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Дитинка в шпиталі, операція завтра. Всю ніч вона плакала, я теж не спала - втішала. Котик приїхав з передку і міцно спав, хоч по Ха знову били. Розумію - на фронті гучніше.

Як його жити те життя, хто підкаже?

З горя набрала великих пофарбованих в біле ящиків коло магазину - викинули. Посаджу в них самшит і чорнобривці. А ще піду о 17.00 скандинавити над Одрою. Може, бобра сфотографую.

Вчора допомагала на городі Ірені і Зенку. За допомогу маємо частину городу, посаджу помідори і квасольку. А ще скинемося і зробимо нову студню - стара завалилася, поливати нічим. Город в 6 хвилинах неквапливого ходу від нашого дому, просто казково!

Як кажуть в Польщі, трохи кліматув:

N8vT3aO.jpg

Скрытый текст

Отредактировано (2024-04-14 12:42:08)

#281 2024-04-14 12:46:10

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Для себе - рецепт авдіївської каші

Кашу готують з рису, яєць, молока, масла, цукру, але завжди з домашніх продуктів: щоб яйця були з жовтими жовтками, щоб молоко – жирне, щоб все було найякісніше і найсвіжіше. Рис використовували виключно круглий, його добре промивали водою, а потім трохи проварювали – щойно закипить, знімали і розкладали на білому рушнику, щоб повністю висох. Так вивітрюється специфічний запах рису.

Далі 10 жовтків і 200 г цукру збивають до густої піни. Розтоплюють 200 г вершкового масла. Ставлять на плиту літр молока, воно доходить до кипіння, закидають підварений і просушений рис, знову доводять до кипіння. Потім вливають масло і збиті жовтки, додають дрібку солі й усе перемішують. Знову доводять до кипіння, але не кип'ятять, перемішують і забирають з вогню. Посуд з кашею замотують у ковдри, накривають подушками або перинами, прямо в таку велику кулю, і залишають на дві години. Страва має приємний солодкий запах і дуже ніжну текстуру.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions … GYx8q01LAw

#282 2024-04-14 22:29:52

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Напевне, десь так я виглядаю зі сторони XD

oG2tLzo.jpg

#283 2024-04-16 00:42:27

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Співавторка жива, почувається добре, вже у звичайній палаті, завтра піду до неї. Треба купити води і яблук, ліки всі куплені. Вона зараз лежить у білих компресійних панчохах, каже, що почувається якоюсь сейлормун XD

Тим часом я роблю листівку для зустрічі посткросерів в Бидгощу. Скинула готові версії замовнику, нехай вибирає, що домальовувати.

Біля наших будинків сьогодні паслися качечки!

YBLJazS.jpg

Отредактировано (2024-04-16 00:42:45)

#284 2024-04-16 12:31:05

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Тарас Шевченко

Сонце заходить, гори чорніють,
Пташечка тихне, поле німіє.
Радіють люде, що одпочинуть,
А я дивлюся... і серцем лину
В темний садочок на Україну.

Лину я, лину, думу гадаю,
І ніби серце одпочиває.
Чорніє поле, і гай, і гори,
На синє небо виходить зоря.
Ой зоре! зоре! — і сльози кануть.

Чи ти зійшла вже і на Украйні?
Чи очі карі тебе шукають
На небі синім? Чи забувають?
Коли забули, бодай заснули,
Про мою доленьку щоб і не чули.

#285 2024-04-16 23:14:29

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Для себе, про Польщу

Польська Народна Республіка подарувала полякам ковбасу та свинячу відбивну — те , про що їхні предки мріяли поколіннями. І зникла вона не тому, що поляки мають якийсь чудовий ген свободи, а тому, що закінчилася ковбаса, а м’ясо видавали по картках.
https://novapolshcha.pl/article/polyaki … kh-predkiv

Польське літературне меню
https://novayapolsha.eu/article/polskoe … rnoe-menyu

Садибоманія поляків
Формальним привілеям польської знаті поклала край березнева конституція 1921 року, яка запровадила рівність громадян перед законом. Двори втрачали своє первісне значення центрів усе більш анахронічних земельних маєтків, їхні власники вже не могли впоратися з реаліями ринкової економіки. Але водночас поширювалася міфологізація польської садиби. Показовим прикладом є напис над входом до резиденції в Пенціцях поблизу Варшави: «Я — польський двір , що бореться мужньо й боронить надійно». Ідеальному образу садиби не зашкодили ні економічні труднощі , ні глузування з цієї традиції, зокрема, у відомому романі Вітольда Ґомбровича «Фердидурке».
https://novapolshcha.pl/article/shlyakh … elya-mriyi

#286 2024-04-27 22:23:51

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Співавторці трохи легше, але накрило мене.

Тому поки мовчу.

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума