Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

Объявление

Холиварка празднует День Чтеца!
Ознакомиться с праздничными чтениями можно в соответствующем разделе

#226 2024-02-25 12:55:55

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анончику, якщо заведете збір коштів на лікування для неї, поділися, я підкину, що можу.

#227 2024-03-01 22:24:34

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

Анончику, якщо заведете збір коштів на лікування для неї, поділися, я підкину, що можу.

Анон пишет:

Анон, дозволь обійняти тебе і співавторку

Дякую щиро, дорогі котики! Поки що для неї все безкоштовно, але якщо притисне, я відкрию збір з документами і дам посилання. Зараз розповім, що та як.

#228 2024-03-01 23:01:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Почати слід з того, що співавторка - громадянка країни-агресора. Але вона на території України жила 12 років з посвідкою на тимчасове проживання, волонтерила, наприкінці 2022 стала нареченою одного з бійців ЗСУ. Одружитися вони не встигли, почалася війна. Щоб не виникло проблем, пов'язаних з громадянством, я вивезла її до Польщі, ми з котиком і наші польські друзі за неї поручилися. У грудні вона подалася до страж граничної на міжнародний захист https://help.unhcr.org/poland/uk/access … rotection/

Потім була перша госпіталізація, чистка, діагноз, КТ. Результатів КТ чекати 2 тижні, але, швидше за все, у неї 2 стадія, видалятимуть матку. КТ покаже, чи немає в неї пухлин в грудях і ще десь, і які робитимуть розрізи при видаленні. Після КТ ми з нею поїхали до Варшавського ужонду до справ цудзоземцов на Окенче - на розмову до інспектора, який подаватиме на розгляд її справу. За місяць ми зібрали великий стос документів, серед яких:

дозвіл на проживання на моїй території;
підтвердження від нареченого та фото його військового документа;
лист від ГО, де вона волонтерила до початку війни і потроху волонтерить далі;
банківські виписки донатів на ЗСУ;
скріни ФБ-постів на підтримку України:
підтвердження її легального перебування на території України;
наші з нею листівки Українська абетка;
діагноз.

Інспектор вислухав, сказав, що питань не має, що ми добре підготувалися. Дійсно, з таким бекграундом її можуть заарештувати. Тому маємо надію на позитивне рішення.

А ще я втомилася, зневірилася, нічого не хочу, але продовжую вірити, працювати, донатити. І навіть юкку купила! Боже, гадське життя, як ти мені осточортіло, тільки не закінчуйся, будь ласочка, я хочу побачити нашу перемогу і обійняти котика.

А це просто варшавський паровозик.

dGVWVRZ.jpg

#229 2024-03-01 23:04:41

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

І порція милих великодніх звірят - зайці, киці, кури, собаки, коняки, корови і навіть папужки.

8p6VrWg.jpg

https://www.etsy.com/listing/1674200252 … ?etsrc=sdt

#230 2024-03-03 13:55:18

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Художник Kostyantyn Moriarty (Лизогуб) народився в Харкові у 1985.

U7t3TDB.jpg

Скрытый текст

#231 2024-03-03 20:15:49

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

А всі вже співають про упиря?)
https://youtu.be/qdHIzQFqL4c?si=NvQB99iCSYYd1D6W

#232 2024-03-03 23:28:39

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Сила дівчат як вона є!

y8cT2dX.jpg

https://www.etsy.com/listing/1675313710 … ?etsrc=sdt

#233 2024-03-06 23:02:13

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Котик отримав права! Тепер офіційно кататиме колег, в мене й так половина голови сива, буде ще більше XD

Чекаємо на візит до лікаря. Для людини зі щойно виявленим онко все робиться досить швидко, це добре. Я з рутинним оглядом записалася аж на серпень, власне, у серпні якраз третя річниця з моменту операції. Для підняття настрою доначу на міську організацію, де роблять дрони. Сама туди йти не хочу, там люди, мені роботи, школи і сусідів задосить.

До речі, про сусідів. Зенек приходить і каже:
- Щось у мене цукор через 2 години після обіду 170.
- Негайно, - кажу, - йди до лікаря, то може бути цукровий діабет!
- Та в мене діабет вже 3 роки.
- А що ти їв? - питаю.
- Яєчню, помідори, гречку.
- Хмм...
- ...і трохи вудечки з пивом випив...
:dontknow:

Також Зенек:
- Коли батько вмер, мені по заповіту дісталися 10 гектарів поля з лісом.
- Ого, - кажу, - то ти багатий жених?
Зенек зам'явся, тик-мик, такоє. Ірена, його жінка:
- А чого ти мнешся, куррррва? Ти! - до мене. - Ти з ним як з людиною не розмовляй! Він від того поля відмовився!
Виявилося, у Зенка є ще сестра і брат, з якими він не спілкується. Обоє п'ють. І от він відмовився від землі, залишив їм, вони її продали і пропивають. Чим керувався, так і не сказав. Трагедії Шекспіра, на які ми заслуговуємо.

На тому тижні почнемо огрудек приводити до ладу. Хочу засіяти травою, прибрати сміття, постелити на стіл нову скатертину, а ще якось задекорувати. Сусіди вже пообіцяли мені старі відра, лійку та ящики, посаджу якісь рослинки і раюватиму (ні, бо йде війна).

Тримайте другу частину дівчат, тепер з дронами!

NFGwlOe.jpg

https://www.etsy.com/listing/1691399053 … ?etsrc=sdt

Отредактировано (2024-03-06 23:03:20)

#234 2024-03-07 15:06:04

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Коли мені порожньо, я слухаю чиліперчиків. Ентоні Кідіс звучить для мене як літо. Точніше - як кінець літа, десь так 20-ті числа серпня, коли небо високе, море оксамитове, вітер лагідний, а серце трохи сумує за нездійсненним. Літо дає сили.

With the birds I'll share
This lonely view

lRGA6ED.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=OS8taasZl8k

Отредактировано (2024-03-07 16:26:10)

#235 2024-03-08 18:03:56

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Восени, якщо все буде ок, стану співзасновницею виставки-зустрічі посткросерів у Мюнхені :rainbow: Вже й концепцію продумали. Будемо продавати листівки українських авторів, кошти - на фронт.

На роботі подарували пачку кави, ідеально, я її п'ю літрами. Нагодувала і поклала спати волонтерів, пересадила юкку, спекла великий сирник. Коли волонтери прокинуться, прийдуть сусідки святкувати 8 березня і гучно посилати хлопів до дупиXD Завтра в поліцеалку, не хоооочу, хотіла піти подивитися на рибок в одраріумі(

e6Blwdw.jpg

#236 2024-03-08 21:58:59

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

nqrZPAV.jpg

(с) не моє

#237 2024-03-09 20:15:57

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Лекція сьогодні була дуууже цікава XD Перчику додало те, що в мене тремтіли руки, тому писати я майже не могла, а от такі почеркушки більш-менш заспокоювали.

V8H9nuQ.jpg

Познайомилася з дівчатами-подругами з Одещини - прийшли до нас вчитися. У одної двоє дітей, у другої троє. Виїхали півроку тому, коли малі стали погано спати, а наймолодший, дворічний малюк пісявся від звуку мопедів і ракет. Нереально шкода малечу.

#238 2024-03-09 20:37:55

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Крокуси в парку

mcb1aEU.jpg

Скрытый текст

#239 2024-03-10 15:04:10

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

О, у вашій стороні вже вишеньки квітнуть?

#240 2024-03-10 21:35:01

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

З нас починається весна!
Люблю Дольношльонщину за раннє тепло. У нас на цьому тижні до +18 доходило.

#241 2024-03-11 15:22:14

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Трохи пасхальних тваринок

nB2Iqxz.jpg

https://fubsyfoxdigital.etsy.com/listin … e-wall-art

#242 2024-03-12 14:25:13

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

#243 2024-03-15 16:12:11

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Підсіла на милоXD Себто на асмрки, де мило ріжуть, ламають і все таке інше. Це неекологічно, але як добре заспокоює!

https://www.youtube.com/watch?v=wDrLIpV-oa4

https://www.youtube.com/watch?v=_pfZpybtsRI&t=8750s

#244 2024-03-16 02:23:00

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон, а кінетичний пісок не пробував?

Скрытый текст

#245 2024-03-16 17:09:10

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анон пишет:

кінетичний пісок не пробував?

Оо! Дякую, спробую :heart:  і знаю ж про нього, але якось у мене мізки в ту сторону не включилися.

#246 2024-03-16 17:48:58

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Проводила всіх волонтерів, починаю порядкувати огрудек під вікнами. Купили вінілову скатертину кольору світлого дерева на стіл. Ще маємо кавовий столик і два табурети в пивниці, а в понеділок привезуть взяту у фейсбучній групі-сміттярці металеву етажерку. Вона для взуття, але ми вирішили, що добре підійде для квітів. Сьогодні сходили купили 8 кущиків братків і 2 пачки насіння чорнобривців. В екшоні знайшлися дві милі глиняні пташки по 2 злотих. А ще вчора коло дома виставили контейнер для габаритного сміття, то я знайшла там симпатичну ослонку під квіти, ящик плитки (закрию некрасиву ділянку) ііі чудову надставку із дзеркалом на ікеївський стелаж, яку власне хотіла купити. Майже 400 злотих економії, ее!

Що ще треба зробити:

виставити та прибетонувати етажерку;
вивісити розмальовані яйка на ялину;
вимити стіл та лавки, замінити скатертину, вимити та пофарбувати табурети;
попросити у Яся граблі та лопату, почистити і скопати огрудек;
купити пісок і посіяти травнік, закрити плиткою частину огрудка коло підвалу.

Сьогодні вибралися з Ясею та Іреною по яйця. Справа в тому, що в нашій Бедронці всі яйця коричневі, а для фарбування я хочу білі. Ірена сказала, що у нас щосуботи приїздить пан з села з яйцями та городиною. Йдемо собі, бачимо старенький бусік, біля якого тупцяє народ. Ірена зривається з місця і з криком У ЦЬОГО ПАНА НАЙБІЛЬШІ ЯЯ біжить ставати в чергу. Народ ірже, ми з Ясею робимо вигляд, що взагалі не знаємо цю вар'ятку XD

КОТИК КУПИВ МАШИНКУ. Синій фольксваген, б/в, звичайно. Співавторка каже, що після одужання заробить собі на машинку і також буде мене катати кудись в красиві місця. А я буду така собі бариня з ізвощікамі XD

А це моє підвіконня.

ffwBIet.jpg

#247 2024-03-17 16:08:23

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Поїхала забрати у дівчини столик для огрудка, а вона каже:
- А вам фікус не потрібен? Тільки він якийсь лисий...

IvCAeJN.jpg

Ок, гугл, що робити з лисим фікусом? Зволожити вочевидь, бо у нього грунт в горщику наче з поверхні Венери. А далі треба думати...

Отредактировано (2024-03-17 16:08:52)

#248 2024-03-18 00:47:20

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Люблю цей канал. У них до того ж байти на вподобайки зараз дуже класні)) Наприклад, тут:

https://www.youtube.com/watch?v=OfohvpH9_A8

#249 2024-03-18 02:35:12

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Не можу спати, слухаю історичку, передивляюся фейсбук... о, наші листівочки виходять!

fJ4llMD.jpg

https://cards-for-soul.com.ua/ua/p21356 … tivok.html

#250 2024-03-21 20:12:05

Анон

Re: Kurwamoc [Польща][фото][життя][yes comments]

Анончику, як справи? Ти вже декілька днів нічого не пишеш, чи все добре?

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума