Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

Объявление

Холиварка празднует День Чтеца!
Ознакомиться с праздничными чтениями можно в соответствующем разделе

#1 2020-08-05 16:03:12

Анон

Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Не буду придерживаться какого-то конкретного направления, а буду писать о всякой всячине, включая наблюдения, выводы, непонятные вещи, заблуждения и их развенчания, факты, стёб, воспоминания и странные мысли.
Может получатся сумбурно, логики и закономерностей не ищите (если кто-то все же решится почитать).

Отредактировано (2020-08-08 16:58:45)

#2 2020-08-05 16:10:04

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Мне удобней выражать свои мысли на украинском языке, поэтому буду писать на украинском.
Не розумію, а чому деякі товариші та товаришки з МОНу хочуть скасувати ЗНО? На даний час це найчесніший та найбільш прозорий спосіб вступити до вишу.
Хочуть повернути вступні іспити, а з ними і хабарі та вступ "за блатом"?

#3 2020-08-05 16:16:12

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

З дитячих спогадів: нормальні діти хотіли на море, а я хотіла в Антарктиду  =D. Ми з сусідками навіть грали у гру "Весілля в Антарктиді").

#4 2020-08-05 17:20:14

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Читала ось це:
https://www.as-gard.com/30-metrovye-kusty
І ось це:
https://wakeuphuman.livejournal.com/1342.html
Тепер не можу спокійно дивитися на пагорби і гори))).

#5 2020-08-06 15:40:56

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Зробила для себе історичне відкриття: виявляється, що Австро-Угорщина на свій час була доволі відсталою (!) країною. Вважала її сильною та крутою імперією  :think:.
Причини слабкості:
1. Імперія була буквально зібрана зі шматочків, тому про якусь стабільну міцність навіть не йшлося. Багато народів недолюблювали (а то і відверто ненавиділи) одне одного, проте змушені були жити під одним дахом. "Рванути" могло в будь-який момент. І рвануло.
2. Вона не мала колоній (за винятком міста Тянцзинь).
3. Сильні автономістські рухи при обмеженій центральній владі. Власне, Австро-Угорщина доволі лояльно ставилася до своїх "підопічних" (тільки австрійська частина (Ціслейтанія), угорська частина (Транслейтанія) вирізнялася більш аграрним характером та більшою нетерпимістю) і часто йшла на поступки.
Причини крутості (або чому я вважала цю імперію сильною):
1. Саме ця лояльність та відносна демократичність (по мірках 19-початку 20 століття), враховування інтересів, а не заборони та репресії.
2. Розвинена важка промисловість, маленький, але сильний флот, нафтовидобування.
3. Австро-Угорщина зуміла витягнути бідні та слаборозвинені провінції на доволі пристойний європейський рівень.

Отредактировано (2020-08-06 15:46:04)

#6 2020-08-06 17:38:01

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Задалася питанням: чому слеш здобув таку популярність? Навіть серед тих, хто не є прихильним до одностатевих стосунків?
Моя думка:
Описи гетеростосунків за тисячоліття свого розвитку вже набили оскому. Слеш - нестандартна та інтригуюча деконструкція багатьох гетероштампів, можливість вийти за рамки та подати любовні відносини під нестандартним, проте дуже цікавим, соусом.
Можливо хтось має іншу думку?

Отредактировано (2020-08-07 20:33:17)

#7 2020-08-06 19:51:30

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Кілька днів тому помітила перше опале жовте листя...Ще рано, ще дуже-дуже рано.
Осінь, не спіши так, ще встигнеш...

#8 2020-08-07 20:33:03

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

До коронавірусної істерії маски (на які майже ніхто і не дивився) коштували 1.5 - 2 гривні.
Тепер у моїх краях вони коштують 7-9 гривень.
В одному більш елітному магазині - 20 гривень.
Сьогодні побачила маски по 40 (!!!) гривень. В звичайному продуктовому магазинчику  :bull:.

#9 2020-08-07 20:41:50

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Після обурення переходимо до солодкого. В прямому значенні.
Потрапили мені на око батончики "Слеш"  :trollface:. Ніколи не звертала на них уваги раніше.
А ще анонка вперше наживо побачила пішманіє (щоправда в коробці). Це доволі незвичні східні ласощі (якщо раптом хтось читає (уявлю таку ситуацію) і не знає), схожі на клубочки ниток, описуються як щось середнє між халвою і солодкою ватою
Ось такі:

turkish-pismaniye-floss-halva-with-rose-flavor-700x700.jpg

#10 2020-08-07 20:47:24

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Сьогодні було ТАК спекотно (а я ще й провела більшість дня на ногах і під сонцем). Згадалася мені чудова і чуттєва пісня про літню спеку родом з далекого 2001 року.

Ані Лорак "Полуднева спека"

#11 2020-08-08 11:18:45

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Згадала колись прочитану книжку під назвою "Продана в рабство". Офіційно заявляю, що більшої фігні я ще не читала.
Мораль там отака: потрібно шукати свого арабського/мусульманського принца/шейха (або він сам тебе знайде), а потім все життя біля нього пританцьовувати і звати його своїм повелителем. Тоді будеш обвішана золотом, будеш їсти лукум і халву, а "повелитель" виконуватиме твої забаганки.
Бо якщо залишишся в Центрально-Східній Європі, то станеш повією/алкоголічкою/злочинницею/наркоманкою. Якщо пощастить - тяжко працюватимеш за мізерні гроші, житимеш за межею бідності, намагатимешся хоч якось прогодувати і забезпечити дітей та терпітимеш побої чоловіка, який у 90% випадків буде ще й алкоголіком.
Навіть якщо ти красива/розумна/цілеспрямована/сильна (як слов'янські сестри головної героїні) - все одно. Маргарита (відмінниця та сильна духом дівчина) стала повією та померла від раку. Жозефіна (миловидна красуня) - народила від власного батька, стала алкоголічкою та зв'язалася з кримінальним світом.
:bang:
Це найгірші посили, які я зустрічала в книжках.

#12 2020-08-08 16:56:40

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Несподівано: українці мали інтимну лексику.
https://rezonans.cc/news/11303https://r … news/11303

#13 2020-08-09 11:00:34

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Сьогодні писатиму про хавку.

  • Кевін з "Сам удома" обожнював піцу з одним лише сиром. Чувак, тобі хачапурі треба їсти, а не піцу!

  • У 2016-2019 роках я жила неподалік продуктового магазинчика під назвою "Tobi". Досі не розумію, чи це собача кличка, чи це займенник  =D ? До речі, зараз на його місці магазин з солодощами.

  • Зараз цвітуть соняшники. Анонка в дитинстві хотіла зірвати соняшник і їсти насіння прямо з нього, не думаючи про те, що його треба підсмажити.

#14 2020-08-09 21:08:47

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Щойно спало на думку: слово Anon французькою - це чоловічий рід і звучить як Ano.
Для жіночого роду потрібно додати е - Anone - звучить як Анон. Виглядає розкішно.
А можна і Anonne написати - ще гарніше.

#15 2020-08-10 11:54:11

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Галина Плачинда і Богдана Стельмах - авторки збірок фемінітивів - пишуть, що слово "юнка" було придумане Павлом Тичиною на початку 20 століття, до того існувало лише слово "юнак".
Отже, це не відносно новопридуманий фемінітив (як деякі думають, хоча його можна було зустріти вже наприкінці 80-х (знайшла таку інфу, мені років поменше), в книгах, виданих у дев`яностих - нульових, також трапляється), але і не давнє слово. Авторський неологізм, котрий перестав таким бути.

#16 2020-08-11 11:23:29

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Купила пакетик кунжуту, на молдовській мові він зветься SUSAN. Зрозуміло, що це той же сезам, але назва незвична.
А ще сьогодні листала газету і прочитала, що процеси, схожі на старіння, розпочинаються в людському організмі вже в 22-26 років  :creepy: .

Отредактировано (2020-08-11 19:31:34)

#17 2020-08-12 19:14:19

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Гортала якось схеми для вишивки бісером і зайшла на сайт вишивки нитками. І тут мені пропонують схему вишивки Белламорт  :heart:
thumbnail.jpg
https://crosti.ru/patterns/view/1173561

#18 2020-08-12 19:19:59

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Майстер-клас з підбірки імен для фентезі від посмотрє.лі  =D
480px-Dragonsoulnaming.jpg
Треба просто прочитати навпаки.
https://posmotre.li/Имя_наоборот

#19 2020-08-12 19:50:45

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

#20 2020-08-13 10:55:23

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Сьогодні писатиму про кельтів. Точніше -  копіюватиму з posmotre.li):

Кельти в кілтах

https://posmotre.li/Кельты_в_килтах

Кельтський тип зовнішності

https://posmotre.li/Кельтский_тип

Отредактировано (2020-08-14 15:15:52)

#21 2020-08-14 15:06:26

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Львівський Високий замок без телевежі і з прифотошопленим замком  :think:.

Картинки тут

http://forum.lvivport.com/threads/visok … ija.52607/

#22 2020-08-14 16:11:10

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

В Речі Посполитій тимчасове, а то і постійне, вигнання шляхтича звалось баном.
Шляхтичів банили.

#23 2020-08-15 11:49:46

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Згадався мені чудесний тортик, котрий я їла влітку 2013 року, лежачи в лікарні. Паляниці з кокосом, кремово-кокосова начинка, кососова присипка...Пам'ятаю, що він був у блакитній коробці та коштував лише 20 гривень (маленький був, сусідки не хотіли його їсти, тому я самостійно наминала це кокосове чудо протягом двох днів).
Продовжуючи тему солодкого...Хочу знову сходити у львівські "Буденні (чи щоденні) бомбони", де такі розкішні трюфелі, запаковані в милі пакетики!
Але я зараз намагаюся худнути.

#24 2020-08-15 16:37:32

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Фемінітиви, котрі точно були зафіксовані в словниках 1920-го - 1930-го років (в 1933 їх уже випилили):
домовласниця, злочинниця, змагальниця, колежанка, авторка, делегатка, товаришка, інструкторка, інспекторка, друкарка, мулярка, лікарка, медичка, історичка, студентка, надихачка, учениця, ліцеїстка, гімназистка, випробувачка (і випробовувачка), викладачка, професорка, демократка, виборниця, законодавиця, чинниця, діячка, з'ясовниця, віддячниця, заступниця, заводовласниця, коштодавиця, виконавиця, виховниця, володілиця, доглядниця, друкарниця, видавниця, висловниця, свідчиця, статистиця, державиця, владниця та інші.
За авторством Яворницького, Кримського, Дорошенка, Станіславського та Страшкевича.

#25 2020-08-16 14:09:47

Анон

Re: Записки одной анонки [дыбр][yes comments][українська]

Зняла кулончик, котрий носила, рідко знімаючи, протягом року. Рука весь час тягнеться до шиї, щоб покрутити в руках відсутню підвіску))). Ось вона, сила звички.

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума