Холиварофорум

Не все, что говорят на Холиварке — правда!

Вы не вошли.

#1 2023-02-14 13:16:17

Анон

beats to relax/study to [українська][english]

lo-fi.jpg

фітнес, навчання, геймдев, корпоративна робота, побут, мода, попкультура, плани, здоров`я, фотографія, подорожі, їжа, англійська та інші мови
документування життя

про війну, якщо буде, тільки дотично

#2 2023-02-20 21:52:29

Анон

Re: beats to relax/study to [українська][english]

день св. валентина - просто пішли в лаундж бар, коктейлі і хука. тривожний день був, про щось довго говорили, про культури і робочі стосунки, менеджмент (менеджери диванні) поки не розплавилися у крісла. рожеві макаруни, квіти, рафаелло, рожевий шоколад (кислий! реально інший на смак, довго читала історію - дивно усвідомлювати, що новий тип шоколаду комерційно народився прямо перед моїми очима)

в роботі вигорання, новини про скорочення, порізали бонуси квартальні, тривожність постійно, поки плану немає

прийшов tom ford lost cherry - це я сама собі подарунок за поступлення зробила, ще обновила килимок для тренувань, нові гантелі і нові легінси+бра. останні великі покупки до літа

зняли верхні брекети, зробила ретейнер (ношу!), почистила канал, залишилися нижні брекети доносити, коронка в травні і відбілювання І Я БУДУ ДЕНТАЛЬНО ВІЛЬНА АААА
розумію тепер цінність страхових з покриттям дентальних послуг в штатах

слухаю dawn of chromatica, фіти просто відвал всього, якийсь колайд двох світів

#3 2023-02-21 14:11:59

Анон

Re: beats to relax/study to [українська][english]

З сьогоднішньої лекції:

Švelch, Jaroslav. Gaming the Iron Curtain: How Teenagers and Amateurs in Communist Czechoslovakia Claimed the Medium of Computer Games
Wasiak, Patryk. “Playing and Copying: Social Practices of Home Computer Users in Poland during the 1980s.”
Swalwell, Melanie. Homebrew Gaming and the Beginnings of Vernacular Digitality
Altice, Nathan. I Am Error: The Nintendo Family Computer / Entertainment System Platform, Cambridge,
Consalvo, Mia. Atari to Zelda: Japan's Videogames in Global Contexts, Cambridge
Schreier, Jason. Blood, Sweat, and Pixels: The Triumphant, Turbulent Stories Behind How Video Games Are Made
читала
Garda, M. B. and Gabarczyk, P. Is Every Indie Game Independent? Towards the Concept of Independent Game

Подвал форума

Основано на FluxBB, с модификациями Visman
Доработано специально для Холиварофорума